Národné Sumitomo Typ-39/66 Fusion Splicer Nabitia Batérie Kábel Napájací Kábel DCC-66

Národné Sumitomo Typ-39/66 Fusion Splicer Nabitia Batérie Kábel Napájací Kábel DCC-66

SKU: w10739

Stav : Nový produkt

€14.80

Štítky: sekáčik sumitomo, optický splicer, vlákno stroj fusion, konektor sumitomo, sumitomo, splicer sumitomo, 3 šál, telefón obchod, stroj fusion, vložiť sumitomo.

  • Názov Značky: VIJEI
  • Číslo Modelu: DCC-66
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

73 Skladom

Omarandino
2020-10-27
5/5
Good recommended seller

Súvisiace produkty

2 v 1 Mini TL520 Optického Výkonu Meter + VFL 10mW 10km Vizuálne Poruchy Locator TL-520 fiber tester ľahkú kaz test:-50~+26 dBm

2 v 1 Mini TL520 Optického Výkonu Meter + VFL 10mW 10km Vizuálne Poruchy Locator TL-520 fiber tester ľahkú kaz test:-50~+26 dBm

Funkcie: TL5 20 Mini-Navrhnuté Optické Power Meter je samostatne zárobkovo testovacích nástroja, ktorý je široko používaný pre inštaláciu, prevádzku a údržbu optické siete. TL520 môžete vyskúšať optického výkonu v rozmedzí od 800~1700nm vlnové dĺžky. Tam sú 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm,

€27.54

150mtr 4 jadro SM Obrnené vlákniny patchcords SC, LC, FC ST UPC APC Singlemode 4 vlákna Obrnené optických vlákien jumper kábel ELINK ftth

150mtr 4 jadro SM Obrnené vlákniny patchcords SC, LC, FC ST UPC APC Singlemode 4 vlákna Obrnené optických vlákien jumper kábel ELINK ftth

Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:+86-13065838003 Upozornenie: Pls kontaktujte nás slobodne pre ostatné konektory alebo dĺžky . 4 jadro Obrnené vlákniny patchcords SC, LC, FC ST APC Singlemode 4 vlákna Obrnené optických vlákien jumper kábel ELINK ​ ​ Pic
€105.22

€99.96

Vlákno Sekáčik Čepeľ pre Jilong KL-21F DVP Vlákniny Sekáčik s 16 Čepeľ Povrchu

Vlákno Sekáčik Čepeľ pre Jilong KL-21F DVP Vlákniny Sekáčik s 16 Čepeľ Povrchu

Vlákno Sekáčik Čepeľ pre Jilong KL-21F DVP Vlákniny Sekáčik s 16 Čepeľ Povrchu Použité na: KL-21F , DVP vlákniny sekáče

€15.62

KELUSHI 50/100/150/200Pcs SC Optický Konektor Adaptéra SC / UPC SM Príruby Jednom režime Simplex Doprava Zadarmo

KELUSHI 50/100/150/200Pcs SC Optický Konektor Adaptéra SC / UPC SM Príruby Jednom režime Simplex Doprava Zadarmo

KELUSHI 50/100/150/200Pcs SC Optický Konektor Adaptéra SC / UPC SM Príruby Jednom režime Simplex

€8.96

1X8 SC /UPC Fiber Optic FTTH Splitter FBT Optická Spojka 1:8 SC UPC Singlemode simplex PLC optický splitter

1X8 SC /UPC Fiber Optic FTTH Splitter FBT Optická Spojka 1:8 SC UPC Singlemode simplex PLC optický splitter

Tipy:Rôzne typy konektorov a dĺžka môže byť poskytovaná podľa rôznych potrieb zákazníkov, ako sú: SC / UPC, SCAPC, FC / APC, FC / UPC, LC / APC, LC / UPC, ST / APC, ST / UPC, atď. Stabilný a spoľahlivý výkon, jednoduchá a rýchla inštalácia. Vlastnosti *Vynikajúce Mechanické,Malé Rozmery *Vysoká Spoľahlivosť,Rovnomerne
€13.15

€11.18

TB-S3230 32/30 db SM 1310/1550nm Optické Čas Domény Optického Reflektometra OTDR s VFL OPM Zdroj Svetla

TB-S3230 32/30 db SM 1310/1550nm Optické Čas Domény Optického Reflektometra OTDR s VFL OPM Zdroj Svetla

TB-S3230 32/30 db SM 1310/1550nm Optické Čas Domény Optického Reflektometra OTDR s VFL OPM Zdroj Svetla TB-S3230 optické čas domény reflektometra predstavuje novú generáciu prenosných a inteligentný Merací prístroj.Prijať 5.8 palcový farebný dotykový displej,tlačidlo/touch dual prevádzky;Vnútornej integrácie

€530.23